Göbeğimi Nasıl Eritirim?

298 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Göbeğimi Nasıl Eritirim?

Sevgili okurlar kış geldi ve siz hala yazın bile göbeklerinizi eritemediniz mi? Bir sürü yöntem deneyip hala mı göbeklisiniz? Bizim size bir kaç tavsiyelerimiz olacak. Çünkü var olan göbeğinizin üstüne hiç kimse bir kat daha katlamak gerekmez. O zaman şöyle yapın işe öncelikli olarak az yemekle başlayın. Akşamları yemek yeme alışkanlığınız varsa bunun yerine meyve tüketin. Yürüyüş yapın diyemeyeceğiz çünkü havalar soğudu bunun yerine evinizde bir kaç jimnastik hareketiyle göbeginizi eritebilirsiniz. Bol bol ip atlamaya çalışın mesela. Çünkü bacaklarınızı çalıştırdığınızda kaslarınız güçlenecektir.

gobek_eritme_yollari

Ev işlerini spor haline dönüştürebilirsiniz. Örneğin yerleri viladayla silmek yerine elinizle silerek daha çok hareket edip vucudunuzdaki yağ yakımına yardımda bulunabilirsiniz. Göbek kısmınıza masaj kremıyle sürekli mmasaj yaparak göbek yağlarınızın erimesine yardımcı olabilirsiniz. Çünkü masaj göbek eritmek için en iyi yöntemlerden biridir. Sabahları mutlaka kahvaltı yapın en önemliside göbek eritmek adına öğün atlamayın. Her öğün mutlaka birşeyler yiyin ancak porsiyonlarınızı küçültün.

Kendinize bir diyet programı hazırlayın ve mutlaka ona uyun. Asitli içeceklerden uzak durun. Özellikle kola vb. türdeki içecekler size fazla şeker yüklemmekten öteye bir faydası olamayacaktır. En önemliside alışkanlıklarınızdan vazgeçin. Dik yürüyün çünkü eğik yürümek göebginizin öne doğru çıkmasına sebep olacaktır. Karşıdan bakıldığında çirkin bir görünüme sebep olmayın. Size bu yazımızda göbek eritme yollarından bahsettik. Bir diğer yazımızda görüşmek üzere…

Yorum Yaz